Сторінка вчителя музичного мистецтва

Березень – це початок тепла, краси, кохання. І тому не випадково перше свято весни – День жінок. В цей день ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій. У цей святковий день ми віддаємо любов й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – нашим бабусям, матерям, сестрам.

6 березня в нашій школі відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Учні школи подарували чудовий концерт. Свято було проведено у вигляді телепередачі. Телеканал Дубівка ТБ побувала на різних телепередачах, зокрема «Неймовірна правда про жінок», «Телевізійна служба новин», «Панянка-селянка», «Лікар косметолог на пекельній кухні», «Сімейні мелодрами», «Дубівка має талант», Катерина Осадча взяла  інтерв’ю у відомого співака Олега Винника, після якого містер Щастя подарував всим жінкам привітальну пісню, а журналістка ефіру дізнавалася як чоловіки селища готуються дивувати свої дружин. Маленькі таланти 1 та 2 класів подарували частівки, музичний супровід яких виконували на музичних інструментах. Своїх мам і бабусь також привітали молодші дошкільнята, подарувавши їм  листівки, зроблені своїми руками, вірші і веселу пісню. Жодна мама та бабуся не залишилися обділеними увагою та не повернулися додому без гарного настрою та чудового подарунка.

Своїми дотепними, смішними пародіями, щирими і запальними піснями, яскравими виступами, вони привітали мам, бабусь, сестричок, учителів, а також гостей, які завітали на Дубівський ефір.

Глядачі залишились задоволені та з посмішкою на обличчі.