Вступ до школи

Правила вступу до школи

Правила прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу

1. Зарахування учнів до загальноосвітньогонавчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
  2. Адміністрація навчального закладу зобов'язана вжити заходів для ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
  3. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.
  4. Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:
    - заяву на ім'я директора школи;
    - копію свідоцтва про народження дитини;
    - медичну картку встановленого зразка.
  5. До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.
  6. Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік (у 5 або 6 років) до вступу в школу.

Лист Міністерства № 1/9-71 від 14.02.2015 "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу"

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

- заява батьків або осіб, які їх замінюють;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- медична картка;
- паспорт одного з батьків;
- особова справа учня (учениці).

Список дітей,

зарахованих до 1 класу Дубівського НВК

на 2018-2019 навчальний рік станом на 01.06.2018 року

1. Заріцький Євген Миколайович – 13.02.2012 р. н.
  2. Комарова Надія Анатоліївна – 17.04.2012 р. н.
  3. Хоменко Альбіна Віталіївна – 14.07.2012 р. н.
  4. Шевчук Артем Русланович – 15.08.2012 р. н.
  5. Яворський Сергій Федорович – 10.06.2012 р. н.
  6. Яремчук Олександр Вікторович – 22.05.2012 р. н.

Станом на 01.06.2018 року в 1 класі є 12 вільних місць. Претендентів на вільні місця немає.

ДУБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ

НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ТАРАЩАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

31  травня  2018 р.                               с. Дубівка                                          №  19 - к

Про зарахування

учнів до 1 класів

НАКАЗУЮ

1. Зарахувати до складу учнів 1 класу:

Заріцького Євгена Миколайовича

Комарову Надію Анатоліївну

Хоменко Альбіну Віталіївну

Шевчука Артема Руслановича

Яворського Сергія Федоровича

Яремчука Олександра Вікторовича

1. Класному керівнику 1 класу Лошицькій Н. М.:

2.1 Завершити оформлення особових справ учнів.                                                   До 07.09.2018 р.

2.2 Записати номер на особових справах учнів відповідно до номера в алфавітній книзі.

1. Заступнику директора НВК Фесенко Н. М. внести прізвища учнів до алфавітної книги за відповідною літерою.    До 06.09.2018 р.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. директора НВК: __________ /І. Ткаченко/

З наказом ознайомлені:        ______________ Н. Фесенко

______________  Н. Лошицька

ДУБІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

ТАРАЩАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вул.. Шкільна, 19,  с. Дубівка, Таращанський район, Київська область, 09534, тел./факс. 0(4566)20325

E-mail    [email protected] Web:  dubivka.klasna.com

Код ЄДРПОУ 24882594

НАКАЗ

31 травня 2019 р.                           с. Дубівка                                           №  17 - к

Про зарахування

учнів до 1 класів

На виконання п. 2 ст. 18, п. 1 ст. 20 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 p. № 651-XIV, постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів" від 13 вересня 2017 р. № 684,згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, заяв батьків,

НАКАЗУЮ

1. Зарахувати до складу учнів 1 класу:

Нечипоренка Дмитра Васильовича

Слободяник Марію Володимирівну

Курінного Олексія Олександровича

Наджафова Маріам Натигівна

1. Класному керівнику 1 класу Литвин Л. М.:

2.1 Завершити оформлення особових справ учнів.     До 06.09.2019 р.

1. Заступнику директора НВК Фесенко Н. М. внести прізвища учнів до алфавітної книги за відповідною літерою.                              До 05.09.2019 р.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. директора НВК: __________ /І. Ткаченко/